Psy do adopcji

Bunia

Wiek: 
12 lat
Płeć: 
suczka
Wzrost: 
mała
Uwagi: 
Bunia jest cichutka i bardzo grzeczna. Pomimo swojego starszego wieku szybko się przyzwyczaja i łatwo adaptuje się w nowym otoczeniu. Bunia daję się brać na ręce ale kiedy chcieliśmy sprawdzić małą rankę na jej pyszczku to marszczyła nosek i nie była zachwycona. Bunia jest mało absorbująca. Zgadza się z psami i z kotami.

Lusia

Wiek: 
10 lat
Płeć: 
suczka
Wzrost: 
mała
Uwagi: 
Lusia to urocza staruszka, która mieszka w Schronisku od marca. Lusia dużo śpi, jest spokojna, nie tylko zgadza się z innymi psami ale także żyje w zgodzie z kotami :) Lusia została znaleziona w Bojkowie i była dobrze odżywiona, widać nie błąkała się zbyt długo. Mamy nadzieję, że ktoś wkrótce przytuli tą staruszkę i pokocha.

Andrzej

Wiek: 
3 lata
Płeć: 
samiec
Wzrost: 
średni
Uwagi: 
Andrzej ma charakterek :), jest niezależny i śmiały ale potrafi się tez podporządkować wybranym osobom. Andrzej to pies, który powinien być z dorosłymi osobami, wobec których ma respekt i posłuch. Tak poza tym jest całkiem miły :)

Uszaty

Wiek: 
2 lata
Płeć: 
samiec
Wzrost: 
średni
Uwagi: 
Uszaty to wulkan energii. Ten miły pies ma bardzo radosny charakter, jest przyjazny wobec wszystkich ludzi, niezależnie czy jest to ktoś znajomy czy tez obca osoba. Bardzo ładnie odnajduje się również w grupie z innymi psami, wobec których stara się być uległy.

Strony