Psy do adopcji

Heruś

Wiek: 
5-6 lat
Płeć: 
Pies
Wzrost: 
Duży
Uwagi: 
Ten dorosły pies ma około 5-6 lat. Jest opanowanym i zdystansowanym stosunku do ludzi psiakiem. Nie przepada natomiast za nadmiernym okazywaniem czułości, intensywnym przytulaniem. Można go bez problemu jednak pogłaskać, Reaguje na komendy siad i podaj łapę. Przychodzi na zawołanie. Heruś na spacerze pięknie chodzi na luźnej smyczy i nie ciągnie.

Rocky

Wiek: 
2-3 lata
Płeć: 
Pies
Wzrost: 
Duży
Uwagi: 
Rocky jest psem w typie rasy amstafa. Do schroniska trafił w 2016 roku. W stosunku do ludzi jest bardzo łagodny i ufny. Nie przepada natomiast za innymi zwierzętami. Musi być adoptowany do osób, które mają doświadczenie z psami w tym typie. Adoptujący powinien mieć stanowczy ale spokojny charakter i być dla Rockiego przewodnikiem. Rocky jest psiakiem bardzo silnym, o niespożytej ilości energii. Nowy opiekun musi mieć krzepę w rękach i siłę. Rocky jest podatny na naukę komend.

Niunia

Wiek: 
5-6 lat
Płeć: 
Suczka
Wzrost: 
Mała
Uwagi: 
Niunia ma około 5-6 lat i trafiła do schroniska w kwietniu 2017 po śmierci właściciela. Niestety nie miał się kto nią zająć. Niesamowicie lgnie do człowieka i merda ogonkiem gdy się do niej mówi. Na spacerkach jest posłuszna i nie ciągnie na smyczy. Jest niewielkich rozmiarów. Jest łagodna, delikatna i subtelna. Gdy widzi zainteresowanie wolontariuszy to chętnie zaczyna się bawić. Kładzie się na plackach, wypina brzuszek i dokazuje. Staje się radosna i wesolutka jak szczeniaczek. Można ją brać na ręce. Szuka swojego kącika. Dogaduje się zarówno z psami/suczkami jak i kotami, z którymi obecnie przebywa.

Mucha

Wiek: 
8-10 lat
Płeć: 
Suczka
Wzrost: 
Maleńka
Uwagi: 
Mucha trafiła do schroniska w kwietniu 2017 po śmierci właściciela. Niestety nie miał się kto nią zająć. Jest troszkę przerażona dźwiękami schroniska ale lgnie do człowieka i bardzo mu ufa. Jest bardzo usłuchliwa i pod dotykiem ręki od razu kładzie się na grzbiet i wystawia do głaskania brzuszek w geście uległości. Ta starowinka (ma około 10 lat )jest tak malutka, ze mieści się prawie w jednej ręce a już na pewno pod pachą. Jest niezwykle łagodna i subtelna. Można ją brać na ręce. Szuka cichego i spokojnego kącika.

Strony