Szczeniaki do adopcji

Heban

Wiek: 
10 miesięcy
Płeć: 
samiec
Wzrost: 
średni
Uwagi: 
Heban to młody, energiczny samiec. Kiedy robiliśmy mu zdjęcia był jeszcze niepewny swojej sytuacji i nie miał do nas zaufania. Teraz rozbrykał się na dobre i szaleje jak młody źrebak. Heban to pies, któremu powinno zapewnić się sporą dawkę ruchu.

Bajka

Wiek: 
10 miesięcy
Płeć: 
suczka
Wzrost: 
średnia
Uwagi: 
Bajka jest absolutnie cudowna. Grzeczna, troszkę rozbrykana, radosna i kontaktowa. Suczka mieszka w Schronisku krótko, została przyjęta w marcu 2017 roku. Błąkała się przy ulicy Sportowej. Jest już po okresie kwarantanny i wkrótce zostanie wysterylizowana.

Kajtek

Wiek: 
5 miesięcy
Płeć: 
samiec
Wzrost: 
średni
Uwagi: 
Kajtuś jest raczej nieśmiałym pieskiem. Jego dotychczasowe szczenięce życie nie było usłane różami. Buda, podwórze, brak opieki, potem schronisko. Obserwujemy jak Kajtuś każdego dnia coraz bardziej otwiera się na ludzi, daje się brać na ręce i spokojnie reaguje na widok innych osób.

Ognik

Wiek: 
6 miesięcy
Płeć: 
samiec
Wzrost: 
średni
Uwagi: 
Ognik to radosny szczeniak, uwielbia towarzystwo człowieka przy którym stale chce przebywać. Ognik jest bardzo szybki i sprytny. Mamy wrażenie, że stale jest w ruchu i zawsze jest zadowolony. Ognik będzie szczęśliwy w energicznej rodzinie i w domu, w którym stale coś się dzieje :)