KOTY DO ADOPCJI

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Srebrny

Srebrny jest bardzo kontaktowym kocurem. Zgadza się z innymi kotami, jest ciekawski i miły.

Więcej informacji
Łapek

Łapek w Schronisku mieszka od kwietnia 2020r. Kiedy został przyjęty miał ranną łapkę. Kotek powoli się do nas przyzwyczaja i pozwala już się głaskać.

Więcej informacji
Klara

Klara jest spokojną, udomowioną kotką. Można ją brać na ręce i chętnie daje się głaskać,

Więcej informacji
Fredzia

Fredzia jest miłą, pocieszną kotką. Kiedy została przyjęta do Schroniska nie bała się nas, tylko kiedy zostawała sama słychać było jak cichutko miauczy.

Więcej informacji
Muszka

Muszka jest filigranową, bardzo grzeczną, domową kotką. Kiedy mówimy do niej coś miłego od razu wywraca się na plecy i zachęca do głaskania. Jest słodka.

Więcej informacji
Muminka

Muminka jest wobec opiekunów zdystansowana. Nie daje się dotykać i głaskać ale jest spokojnie usposobiona.

Więcej informacji
Plamka i Bródka

Koteczki są dosyć płochliwe ale łagodne. Bardzo się lubią i chętnie przebywają w swoim towarzystwie.

Więcej informacji
Buba

Buba jest bardzo nieśmiałą kotką. Ma swoje schowki i kryjówki, w których dobrze się czuje. Nie jest kotką, która będzie wchodziła na kolana i mruczała, ale z czasem kto wie?

Więcej informacji
Gacek

Gacek jest dorodnym, dużym kocurem. Lubi się wylegiwać a obecność człowieka mu nie przeszkadza. Jeszcze nie pozwala nam na dłuższe głaskanie. Trochę go to peszy.

Więcej informacji
Lulek

Lulek jest młodym, filigranowym kocurkiem. Jest bardzo ciekawski i chodzi za opiekunami ale trzeba go nauczyć aby nie unikał głaskania. Troszkę się boi gdy próbujemy go dotknąć.

Więcej informacji
Uprzejmy

Taki właśnie jest ten kocur - uprzejmy. Jest miły, dostojny, troszkę leniwy jak lew wygrzewający się w słońcu. Dosyć zaczepny  do innych kotów, ale jak zostanie pacnięty łapa w odwecie to zaraz ucieka. Raczej adopcja bez innych kotów. Bardzo gadatliwy. Jak widzi wolontariuszy obok woliery to wychyla główke i ich nawołuje 🙂

Więcej informacji
Figa

Figa jest młodą kotką. Jest trochę nieufna i na razie nie daje się brać na ręce. Jednak kiedy pojawiamy się obok niej jest bardzo zainteresowana obecnością opiekunów, podchodzi i zagląda co się dzieje.

Więcej informacji
Śnieżka

Młoda, ok 2 letnia kotka. Śnieżka potrafi spokojnie leżeć w pobliżu opiekuna, jednak kiedy widzi, że ktoś się nią interesuje potrafi ofuczeć i zmyka w bezpieczne dla niej miejsce. Adopcja dla doświadczonego kociarza.

Więcej informacji
Zielonooka

Młoda ok 2 letnia kotka o pięknych zielonych oczach. Kotka jest spokojna, jednak unika ludzi. Wybraną w Schronisku  opiekunkę lubi i przychodzi ocierając się o nogi. Jeśli nie jest do kogoś przyzwyczajona, raczej unika towarzystwa człowieka.

Więcej informacji
Flora

Flora to bardzo spokojna kotka. W grupie z innymi kotami dobrze się dogaduje. Przed człowiekiem się nie chowa, jest raczej odważna, ale kiedy ktoś próbuje ją pogłaskać robi unik ale nie  prycha.

Więcej informacji
Hilda

Hilda to kotka roczna z ulicy Andersa, wykastrowana, łagodna, spokojna

Więcej informacji
Pysio

Pysio to ok 2 letni kocurek. Pysio jest bardzo przyjacielskim kotem. Uwielbia być głaskanym. Sam pcha się do człowieka i ociera się o ręke gdy pojawi się w zasięgu jego główki. Pysio został znaleziony w Gliwicach ze sznurkiem w układzie pokarmowym. Został operowany i teraz dochodzi do siebie w domu tymczasowym. Został już zaszczepiony i […]

Więcej informacji
Rysio

Duży rysiowaty kilkuletni kocur z charakterkiem ale do opanowania.

Więcej informacji
Diavolo

kocur po wypadku z uszkodzoną łapka

Więcej informacji
Kocurro 2

kocur oddany z bratem z powodu ciezkiej choroby właściciela

Więcej informacji
Tricolorka :)

Tricolorka to piękna kotka ale ma charakter małej złośnicy,  co widać dobrze po jej minie ;). Nie ma co liczyć na to, że od razu pozwoli się głaskać i będzie przy nas mruczeć.  Trikolorka jest prawdziwa kocia dama i na jej przyjaźń trzeba sobie zasłużyć 🙂

Więcej informacji
Ramona

Ramona została przyjęta do schroniska razem z kotem Ramzesem po śmierci właściciela, kotka jest nieufna i najchętniej spędza czas w towarzystwie innych kotów, jest wysterylizowana

Więcej informacji
Stefcia

Stefania jest nietypową i zjawiskową kotką. Uwielbia głaskanie i śmiesznie przy tym gada. Często przyjmuje pozy jakby pozowała do obrazu. Reaguje na przywołanie i jest ogromnym łasuchem.

Więcej informacji
Bruno

Bruno to silny kocur z niezależnym charakterem. Jeśli nie zmuszamy go do czegoś pozostaje spokojny i nie wchodzi nikomu w drogę. Nie znosi aby go do czegokolwiek zmuszać.

Więcej informacji
Elza

Elza jest bardzo dużą kocicą, ma ogromny apetyt i jest wielkim obserwatorem. Elza nie szaleje za przytulaniem i głaskaniem ale jest grzeczna i dobrze zsocjalizowana z innymi kotami.

Więcej informacji
Matka

Matka jest spokojną lecz trochę nieufna kotką, ma swój własny świat i woli chodzić swoimi ścieżkami. Można ja także pogłaskać ale musi nabrać zaufania do swojego opiekuna.

Więcej informacji
3 CZARNULKI :)

Podobne do siebie jak dwie krople wody 🙂 mimo, że pochodzą z różnych miotów. Każdy kochany na swój sposób. Lubią kontakt i zabawy z człowiekiem. Szczególnie bieganie za kocią wędką. Są zainteresowane kocimi zabawami. Dogadują sie ze sobą choć oczywiście jak to koty lubią też chodzić własnymi ścieżkami. Pozwalają na głaskanie i smyranie choć oczywiście […]

Więcej informacji
Strona stworzona z
dla zwierząt przez

© 2020 Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! heart