KOTY DO ADOPCJI

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ryś
Więcej informacji
Mizioł
Więcej informacji
Lilka
Więcej informacji
Julka
Więcej informacji
Amorek
Więcej informacji
Świerczka

Kotka jest mało kontaktowa i obcym osobom nie da się pogłaskać. W kociarni ma swoją stację obserwacyjną i spogląda na wszystkich z najwyższych półek. Jest przy tym bardzo cywilizowana i w domu będzie wiedziała jak się zachować.

Więcej informacji
Ramona

Ramona została przyjęta do schroniska razem z kotem Ramzesem po śmierci właściciela, kotka jest nieufna i najchętniej spędza czas w towarzystwie innych kotów, jest wysterylizowana

Więcej informacji
Stefcia

Stefania jest nietypową i zjawiskową kotką. Uwielbia głaskanie i śmiesznie przy tym gada. Często przyjmuje pozy jakby pozowała do obrazu. Reaguje na przywołanie i jest ogromnym łasuchem.

Więcej informacji
Bruno

Bruno to silny kocur z niezależnym charakterem. Jeśli nie zmuszamy go do czegoś pozostaje spokojny i nie wchodzi nikomu w drogę. Nie znosi aby go do czegokolwiek zmuszać.

Więcej informacji
Elza

Elza jest bardzo dużą kocicą, ma ogromny apetyt i jest wielkim obserwatorem. Elza nie szaleje za przytulaniem i głaskaniem ale jest grzeczna i dobrze zsocjalizowana z innymi kotami.

Więcej informacji
Matka

Matka jest spokojną lecz trochę nieufna kotką, ma swój własny świat i woli chodzić swoimi ścieżkami. Można ja także pogłaskać ale musi nabrać zaufania do swojego opiekuna.

Więcej informacji
Alinka

Alinka to trochę nieśmiała ale niezwykle ciekawska i chętna do zabawy piękna czarna koteczka. Jest w niej duży potencjał, cierpliwa osoba poradzi sobie z asymilacją. Lubi być na wyższych półkach, tam czuje się bezpieczna.

Więcej informacji
Koksik

Koksik jest ciekawski i uwielbia zabawę. Piłeczka, patyczek i już jest wesoło. Koksik zawsze pilnuje drzwi i stara się wyjść z kociarni do ludzi. Nie zamierza uciekać ale bardzo interesuje go co się dzieje dookoła. jest miły i daje się głaskać.

Więcej informacji
Burek

Burek został przyjęty do Schroniska z osiedla Zubrzyckiego po śmierci właściciela. Razem z nim przyjęliśmy przydymionego kocurka, który otrzymał imię Magnes. Burcio jest troszkę nieśmiały i raczej woli obserwować nieznanego mu człowieka z odległości

Więcej informacji
Klara

Klara trikolorowa piękność. Ma cudowne piękne umaszczenie. Raczej kotka w typie obserwatora, spokojna, z dystansem. Lubi sobie popatrzeć przez okno. Brakuje jej kawałka uszka 🙂

Więcej informacji
3 CZARNULKI :)

Podobne do siebie jak dwie krople wody 🙂 mimo, że pochodzą z różnych miotów. Każdy kochany na swój sposób. Lubią kontakt i zabawy z człowiekiem. Szczególnie bieganie za kocią wędką. Są zainteresowane kocimi zabawami. Dogadują sie ze sobą choć oczywiście jak to koty lubią też chodzić własnymi ścieżkami. Pozwalają na głaskanie i smyranie choć oczywiście […]

Więcej informacji
Agnes

Kotka jest niezwykłej łagodności, pomimo że jeszcze boi się ludzi i nie podchodzi sama do głaskania. Agnes na początku pobytu w Schronisku była bardzo smutna i nie chciała nawet jeść. Teraz oswoiła się i można ją wziąć na ręce. Nie używa wobec opiekunów pazurów i ząbków 🙂

Więcej informacji
Januszek

Januszek został przyjęty do Schroniska z powodu kociego kataru. Teraz jest już zdrowym kotem i można go adoptować. Januszek jest kotem łagodnym wobec ludzi i tolerującym inne koty.

Więcej informacji
Benek i Zenek

Dwaj bracia 🙂 mają piękny i oryginalny grafitowy kolor. Jedyne w swoim rodzaju! Najlepiej w dwupaku ale jeśli znajdą się dwa kochające domki to też fajnie <3 kuwetkowe, zdrowe, zaszczepione 🙂 Jeden odważny i bardzo ciekawski, drugi troszkę spokojniejszy i delikatniejszy ale też pozytywny wariatuncio 🙂 W pełni się uzupełniają 🙂 🙂 Mieszkają w domu […]

Więcej informacji
Figa

Kotka została oddana przez rodzinę po śmierci właściciela. Kotka jest w pełni domowa i kuwetkowa. Figa ma swój koci charakterek, potrafi się do nas wdzięczyć, łasić i zaczepiać łapką ale potrafi się też zezłościć i pokazać, że jest niezadowolona gdy za długo coś przy niej robimy.

Więcej informacji
Rodzynka

Oddana wrazem z kulfonem z powodu wyjazdu właścicieli za granicę. Jest przestraszona nowym miejscem. Cały czas oswaja się ze schroniskową rzeczywistością i jeszcze nie ufa nam do końca. Kuwetkowa.

Więcej informacji
Strona stworzona z
dla zwierząt przez

© 2018 Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

heart